Wpadnij w góry na weekend wspaniałe szlaki oraz świeże powietrze

Uroki górskiego kurortu jakim bez wątpliwości jest Zakopane znane są nie jedynie w Polsce, ale również w całej Europie już od kilku stuleci. To właśnie Zakopane było miejscem zabawy, wypoczynku a nawet natchnieniem twórczości wielu artystów. Specyficzny charakter i lokalizacja Zakopanego bardzo sprzyja zarówno czynnemu wypoczynkowi jak również artystycznej refleksji.

Ze względu na ponad przeciętne walory każdego roku bez względu na porę roku odwiedza ten jedyny w swoim rodzaju kurort górski ogromna ilość turystów. Żeby móc ugościć tak olbrzymią ilość turystów Zakopane oferuje im bardzo różnorodną bazę lokalową. Jeszcze do niedawna oferta obejmującą kwatery prywatne, pensjonaty góralskie czy pokoje hotelowe aktualnie wzbogacona została o komfortowe apartamenty oraz ośrodki wypoczynkowe. Ich wyposażenie oraz lokalizacja bez problemu może zaspokoić każdego odwiedzającego Zakopane turystę, bez względu na jego indywidualne oczekiwania.

Luksusowa pod względem warunków baza noclegowa znajduje się zarówno w spokojnych rejonach miasta jak również przy tętniącym życiem towarzyskim Krupówkach. Miłośnicy narciarstwa, mogą liczyć na miejsca noclegowe w niedalekiej okolicy tras narciarskich a fani górskich wspinaczek mają możliwość przebierać dowoli w ofertach z okolic Kościeliska. Oferta bazy lokalowej jaką prezentuje współczesne Zakopane nie ogranicza się wyłącznie do zagwarantowania wymaganych warunków lokalowych, ale również różnorodnych atrakcji, które umilają wypoczynek. Goście luksusowych apartamentów czy komfortowo wyposażonych ośrodków wypoczynkowych mogą korzystać w najczęściej z sauny, salonu Spa czy krytej pływalni. Na smakoszy góralskiej kuchni czekają restauracje, w których spożywaniu zaserwowanych potraw towarzyszy grana na żywo muzyka przez góralskie kapele.

Więcej wiedzy pozyskano z portalu:: ekskluzywne apartamenty zakopane